Cykl książek


Ksiązki dostępny w naukowych działach dobrych księgarni, dostępne nawet online. Niezależne i Corroborative Naukowe Czasopisma Generator efektów Searl (SEG) jest kompozytorem wielu innowacji i efektów, wszystko to obejmowało genialnie prosty projekt fizyczny, a nie podobny do atomowej struktury jądra i orbit.

Efekty elektromagnetyczne SEG i interakcje materialne są rzeczywiście bardzo wyrafinowanymi procesami; Ponieważ staje się coraz bardziej widoczne w dokumentacji montażowej.

Następujące czasopisma naukowe to tylko kilka przewodnich odniesień dla fizyków, naukowców i naukowców w odniesieniu do technologii Searl Effect, która angażuje wiele aspektów nauki i fizyki.

Cieszymy się z wkładów intelektualnych i pytań, które pomogą lepiej zrozumieć naukę i odkrycia z nią związane.

M. Pitkänen
Katedra Fizyki, Uniwersytet w Helsinkach, Helsinki, Finlandia.
E-mail: matpitka@rock.helsinki.fi.
http://www.helsinki.fi/~matpitka/
Abstrakcyjny
Podstawową hipotezę Geometro-Dynamics Topologicznego (TGD) jest
Że czasoprzestrzeń jest reprezentatywna jako 4-powierzchnia w przestrzeni 8-wymiarowej
M 4
+ × CP 2 . Pojęcie przestrzeni kosmicznej na wiele arkuszy wymuszone przez ten hipoteza implikuje liczne nowe efekty fizyczne, w tym grawitacyjne anomalie, możliwość negatywnych przestrzeni energetycznych – sporządzanie arkuszy czasowych możliwe do produkcji energii jedności i komunikacji klasycznej przeszłość geometryczna. Istotnym elementem jest nowy pogląd na temat relacje między energią inercyjną i grawitacyjną. Geometrie-
Klasyczne pola pomiarowe przewidują istnienie długiego przebiegu zakresy barw i elektro-słabe pola pomiarowe, w szczególności klasyczne Z 0 pola, co powoduje makroskopowe efekty przypominające przypisane zwykle z polami skrętnymi. Te pola są przypisywane do ciemnej materii hierarchii, a nie zwykłej materii. W tym artykule dziwne znalezisko-O fizyce rotacyjnych układów magnetycznych omówiono, aby zilustrować nową fizykę przewidzianą przez TGD. Na początku roku 2002 dowiedziałem się o dziwnych efektach związane z obrotowymi układami  magnetycznymi oraz model tych efektów
Wiadomość od profesora Johna Searla .  Pierwszy DVD pokaże wiele z tego, co wielu z was nigdy nie widziało, a nawet nie zdawało sobie sprawy z moich zainteresowań, które dotyczą konkretnych dziedzin. Jest mało prawdopodobne, że przeczytałeś wszystkie moje książki, które obecnie mają numer ponad 70; Obejmują one wszystkie szerokie dziedziny moich zainteresowań zaangażowanych w tę technologię.  Jeśli myślisz o mnie jako tylko o SEG i IGV, że się mylisz, jestem czymś więcej niż tylko tym; Dowiesz się tego, jak wydawane są płyty DVD i CD.  Nie napisałem jeszcze papierowych książek, bo kosztowały fortunę i nigdy nie otrzymałem od nich grosza, chociaż bez problemu mogę pisać znacznie więcej książek.  Płyty DVD i CD kosztowały wiele tysięcy funtów w sprzęcie, kamerach, rejestratorach, soczewkach, filtrach i urządzeniach dźwiękowych, aby zaspokoić wszystkie moje potrzeby w celu robienia dobrych filmów. Większość tego urządzenia pochodzi z marki Sony i JVC, a wszystko to zwiększa świadomość i potrzebuje wsparcia .  Hollywood był tutaj, aby obejść wiele wydarzeń, które odbyłem, a także produkują dokument o moim życiu i mojej pracy z pełnym filmem dmuchanym również planowane. Wkrótce wkrótce przybędą do tego filmu dokumentalnego, który miał zostać wydany na pewien czas w przyszłości, ale są opóźnienia z ich strony, sądzę, że pewnego dnia zostanie wydany. Byłem wcześniej w Hollywood także na niektórych sesjach filmowych z tą samą grupą.  Trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o ignorancję i chciwość, na tej planecie nie ma kombinacji bardziej niebezpiecznej niż te dwa stany psychiczne, ponieważ przez całe życie spotkałem się z tysiącami takich przypadków, a niektóre z nich poważnie opóźniały otrzymanie SEG w sklepie.  Jestem całkiem świadomy tych nieświadomych uwag sformułowanych przez patologicznych sceptyków i tak zwanych ekspertów od lat, ale mam nadzieję, że te DVD i hollywoodzkie wysiłki ujawnią ich w rzeczywistości tylko ekspertów BS starego status quo,  produktów z dawnych czasów, z przeszłości, a nie z jutra, które determinują naszą przyszłość, którą przedstawię Ci z tymi filmami.  Dzięki technologii Effect Searl, przyszłość jest jasna.  Prof. John Roy Robert Searl

Wiadomość od profesora Johna Searla .
Pierwszy DVD pokaże wiele z tego, co wielu z was nigdy nie widziało, a nawet nie zdawało sobie sprawy z moich zainteresowań, które dotyczą konkretnych dziedzin. Jest mało prawdopodobne, że przeczytałeś wszystkie moje książki, które obecnie mają numer ponad 70; Obejmują one wszystkie szerokie dziedziny moich zainteresowań zaangażowanych w tę technologię.
Jeśli myślisz o mnie jako tylko o SEG i IGV, że się mylisz, jestem czymś więcej niż tylko tym; Dowiesz się tego, jak wydawane są płyty DVD i CD.
Nie napisałem jeszcze papierowych książek, bo kosztowały fortunę i nigdy nie otrzymałem od nich grosza, chociaż bez problemu mogę pisać znacznie więcej książek.
Płyty DVD i CD kosztowały wiele tysięcy funtów w sprzęcie, kamerach, rejestratorach, soczewkach, filtrach i urządzeniach dźwiękowych, aby zaspokoić wszystkie moje potrzeby w celu robienia dobrych filmów. Większość tego urządzenia pochodzi z marki Sony i JVC, a wszystko to zwiększa świadomość i potrzebuje wsparcia .
Hollywood był tutaj, aby obejść wiele wydarzeń, które odbyłem, a także produkują dokument o moim życiu i mojej pracy z pełnym filmem dmuchanym również planowane. Wkrótce wkrótce przybędą do tego filmu dokumentalnego, który miał zostać wydany na pewien czas w przyszłości, ale są opóźnienia z ich strony, sądzę, że pewnego dnia zostanie wydany. Byłem wcześniej w Hollywood także na niektórych sesjach filmowych z tą samą grupą.
Trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o ignorancję i chciwość, na tej planecie nie ma kombinacji bardziej niebezpiecznej niż te dwa stany psychiczne, ponieważ przez całe życie spotkałem się z tysiącami takich przypadków, a niektóre z nich poważnie opóźniały otrzymanie SEG w sklepie.
Jestem całkiem świadomy tych nieświadomych uwag sformułowanych przez patologicznych sceptyków i tak zwanych ekspertów od lat, ale mam nadzieję, że te DVD i hollywoodzkie wysiłki ujawnią ich w rzeczywistości tylko ekspertów BS starego status quo, poza -daty produktów z dawnych czasów, z przeszłości, a nie z jutra, które determinują naszą przyszłość, którą przedstawię Ci z tymi filmami.
Dzięki technologii Effect Searl, przyszłość jest jasna.
Prof. John Roy Robert Sear

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *