John RR Searl – Bóg Elektryczności


Wiadomość od profesora Johna Searla .

Pierwszy DVD pokaże wiele z tego, co wielu z was nigdy nie widziało, a nawet nie zdawało sobie sprawy z moich zainteresowań, które dotyczą konkretnych dziedzin. Jest mało prawdopodobne, że przeczytałeś wszystkie moje książki, które obecnie mają numer ponad 70; Obejmują one wszystkie szerokie dziedziny moich zainteresowań zaangażowanych w tę technologię.

Jeśli myślisz o mnie jako tylko o SEG i IGV, że się mylisz, jestem czymś więcej niż tylko tym; Dowiesz się tego, jak wydawane są płyty DVD i CD.

Nie napisałem jeszcze papierowych książek, bo kosztowały fortunę i nigdy nie otrzymałem od nich grosza, chociaż bez problemu mogę pisać znacznie więcej książek.

Płyty DVD i CD kosztowały wiele tysięcy funtów w sprzęcie, kamerach, rejestratorach, soczewkach, filtrach i urządzeniach dźwiękowych, aby zaspokoić wszystkie moje potrzeby w celu robienia dobrych filmów. Większość tego urządzenia pochodzi z marki Sony i JVC, a wszystko to zwiększa świadomość i potrzebuje wsparcia .

Hollywood był tutaj, aby obejść wiele wydarzeń, które odbyłem, a także produkują dokument o moim życiu i mojej pracy z pełnym filmem dmuchanym również planowane. Wkrótce wkrótce przybędą do tego filmu dokumentalnego, który miał zostać wydany na pewien czas w przyszłości, ale są opóźnienia z ich strony, sądzę, że pewnego dnia zostanie wydany. Byłem wcześniej w Hollywood także na niektórych sesjach filmowych z tą samą grupą.

Trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o ignorancję i chciwość, na tej planecie nie ma kombinacji bardziej niebezpiecznej niż te dwa stany psychiczne, ponieważ przez całe życie spotkałem się z tysiącami takich przypadków, a niektóre z nich poważnie opóźniały otrzymanie SEG w sklepie.

Jestem całkiem świadomy tych nieświadomych uwag sformułowanych przez patologicznych sceptyków i tak zwanych ekspertów od lat, ale mam nadzieję, że te DVD i hollywoodzkie wysiłki ujawnią ich w rzeczywistości tylko ekspertów BS starego status quo, poza -daty produktów z dawnych czasów, z przeszłości, a nie z jutra, które determinują naszą przyszłość, którą przedstawię Ci z tymi filmami.

Dzięki technologii Effect Searl, przyszłość jest jasna.

Prof. John Roy Robert Sear

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *