IGV Statek powietrzny załogowy z komorą hiperbaryczną 2


Większość luksusów współczesnego życia zależy od dostępności oleju. Prawie wszystkie środki transportu, w tym samochody, samoloty, pociągi, autobusy są uzależnione od ropy naftowej. Produkcja żywności zależy od maszyn rolniczych i nawozów, znowu wymagających ropy naftowej. Nawet produkcja tworzyw sztucznych, odzieży i materiałów budowlanych może być oparta na tym obfitym paliwie kopalnianym. Żadne inne źródło energii nie pasuje do tego. Ale jest tylko jeden problem. Jest to nieodnawialne źródło energii.

Do zalet tej maszyny nalezy również prowadzenie myślami. W tym przypadku rozwiązanie jest celujące, a dlatego że w zwykłych samolotach z silnikami rakietowym, ogólnie spalinowymi jest wadą dlatego że przy wietrze bocznym samoloty schodzą z kursu i należy natychmiast reagować, przy IGV nie ma tej wady, wiatr nie trąci silnego pola, które nie zakłuci kierunku maszyny z silnikiem SEG. Człowieka myśli są w ten sposób zaprogramowane, że przy emocjach i dużym stresie w sytuacjiach nielogicznych zwykły samolot ulega katastrofie i tego już nie zmienimy, a w IGV jest szansa odbicia myśli i maszyna sama zaczyna prowadzić bezpiecznie jeśli tego trzeba. Kompter pokładowy sam reaguje na emocje znajdującej się załogi lub samego Pilota, program rozszeżony może reagować na wszystkie bodzce uczestnika lotu. W maszynie nie odczuwa się przeciązeń to nie jest zwykły lot odżutowcem, poprostu odczuwamy spokuj zero zwrotów maszyna tnie atmosferę i próźnię jak niewidzialny czas. IGV można skonfigurować również do lotów bezzałogowych juz nie spominając o nadprędkościach jest konfigurowalnych pod każdą prędkość.  W czasie lotu jego uczestnik nawet się dobrze nie zastanowi, a już jest u celu, chodzi tu o loty Ziemskie, 15 tys km pokonuje w kilkanaście minut, ale to nalezy do lotów ‘LITE’, czyli powolnych takich jak Turystyka.

IGV i jego konfiguracja: konfiguracja szybkiej reakcji. W tej maszynie jest tyle miejsca, żę w z zasadzie nie posiada układu paliwowego wraz ze obszernymi zbiornikami paliwa, silnika spalinowego, w te miejsca IGV może zabrać dodatkowy zapas wody, który jest potrzebny do dalekich podróży, prowiant, etc.

IGV z Podwoziem Wielozadaniowym – Załogowy z komorą hiperbaryczną dla Służb Medycznych, ETC.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “IGV Statek powietrzny załogowy z komorą hiperbaryczną