Inwestuj


Jeśli chodzi o próbkowanie produktu to jest to możliwe wyłacznie w postępie Inwestora producenta lub Inwestora strategicznego, który otworzy pewne tajemnice i dlatego nie można go wysyłać na żadanie osób pytających. Technologia SEG jest przewrotem technologicznym, erą nowego wytwarzania prądu elektrycznego na skalę globalną. Mam nadzieję, że zrozuiałe jest to zdanie.

W przyszłości SEG i jak możesz być jej częścią.

John Searl jest niezwykle pasjonatem ukończenia badań i sfinalizowania rozwoju SEG w produkcji. Jest niezwykle szczery w misji tworzenia lepszej przyszłości. Ty też możesz pomóc profesorowi Searlowi rozprowadzić technologię ludziom.

SEG Magnetics, Inc. odpowiedzialna za rozwój SEG dla lepszego świata i lepszej przyszłości dla przyszłych pokoleń, dostarczając czyste systemy energetyczne i transportowe.

Ja, Profesor John Searl niniejszym oświadczam, że w pełni rozumiem aksjomatyczny, że to, co się dzieje, musi zaistnieć w końcu. Istnieje podobny poziom akceptacji wśród firm, a tym bardziej z detalistami, że aż jedna trzecia tego, co zostało dostarczone, może wrócić.

Oczywiście założenie, że firmy i sprzedawcy detaliczni muszą obniżyć opłaty za dostawy wychodzące i cenę towarów na wystarczająco wysokim poziomie, aby wchłonąć koszt tych produktów zwrotnych, ale za każdym założeniem jest możliwość znalezienia większego zysku i / lub satysfakcji klienta .

Składam niniejsze zobowiązanie, że żaden z naszych wyprodukowanych produktów nie będzie zbyt kosztowny, aby pokryć koszty zwrotu, ponieważ nie widzę powodu, dla którego SEG powinien źle działać podczas normalnej eksploatacji, dlatego też nie ma powodu, co tak kosztuje.

Ponadto oświadczam, że moja firma zapewni, że wszystkie nasze produkty będą wolne od wad, jeśli wystąpią nieprawidłowe działanie. Taka jest moja wiara w tej technologii, a wszystkie produkty mojej firmy mają 10 lat gwarancji.


Celem firmy Searl Magnetics jest produkcja absolutnie czystych systemów transportu energii i zanieczyszczeń; Nawet z misjami kosmicznymi.

Nadal istnieje wiele wysiłków, aby podjąć różne państwa do masowej produkcji SEG z zamiarem opracowania IGV w tym samym czasie. Na tym etapie jest to dosyć wysoki wniosek, ale koncepcja IGV z pewnością będzie przedmiotem badania.

My członkowie zespołu, który tworzą świat jutra na rzecz korzyści Ziemi, za pomocą których ludzie z planety Ziemi będą korzystać z naszych wysiłków i oddania. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, jakie udowodniłeś w tej pracy.

Niestety, ten projekt w rzeczywistości uwzględnia wysoki koszt sprzętu testowego, materiałów, ciężkich maszyn i oprzyrządowania oraz kosztów operacyjnych.

Jesteśmy zespołem, możemy obiecać, że nasze oddanie tej technologii na rynek najszybciej jak to możliwe, aby rozpocząć masową produkcję, która polega na finansowaniu dostępnych do ukończenia bieżącej działalności badawczo-rozwojowej.

Będziemy kontynuować aktualizację naszych stron internetowych, więc będzie to publiczny zapis niemożliwego projektu, który rozpoczął się jako sen, stał się rzeczywistością dzięki oddaniu kilku osób, które przygotowywały się do udowodnienia, że ​​jest to możliwe.

Podobnie jak wszystkie dzisiejsze maszyny i elektroniki, to były marzenia niemożliwe, dopóki ktoś nie wziąłby tego,

  zrobił wysiłek i wygrał; My też wygramy dla każdego.

Dla przyszłości ludzi na Ziemi, może moc z wami nna zawsze, dobrego zdrowia i błogosławić Ci wszystkim dla zainteresowania.

Profesor John RR Searl