Dyski Profesora Searl latające do dnia dzisiejszego


usunieto…czy przywrócić?

w powyższym filmie nalezy skupić się na wypowiedziach obserwatorów i naukowców, część filmu należy tzw klatki suchej,

Australia = Latające dyski do New Zealand i wokół globu ziemskiego z zawrotnymi szybkościami, sondy z napędem S.E.G. wysłane w latach 60 w stronę Marsa, dziś są pozytywne rezultaty.

http://searlpoland.eu/wp-content/uploads/1978YEARS-DISC-SEARL/searl-1978-nzealand-disc.mp4?_=1


film dodał: Joseph Robert Kozubek

Pojazd grawitacyjny (IGV)

Pojazd odwróconej grawitacji to obiekt zaprojektowany, aby w pełni wykorzystać niespodziewaną skłonność SEG do podnoszenia i zwalczania siły grawitacji.

IGV jest konstrukcyjnie zaprojektowany, aby obsługiwać i zintegrować bardzo dużą i mocną, skalowalną wersję SEG w odpowiedniej ramie sterowanej powietrzem w postaci płyty.

Początkowy prototyp po prostu przyspieszył i zgubił się w górę, niezależnie od przeszkód, takich jak konstrukcja sufitu lub dachu, dlatego John nazywał je “krakersami”, ale bardzo drogimi.

Wprowadzenie warstwy dielektrycznej bramkowanej lub regulowanej na wyjściu oraz wraz z rozwojem zewnętrznego korpusu dysku umożliwiło mu kontrolę podczas lotu dzięki innowacyjnemu systemowi przekaźnikowemu 64 przełączeniowemu, który sprawił, że był latwy i łatwy do manewrowania w latach sześćdziesiątych.

Z różnych miejsc, które były zdalnie sterowane przez małą sieć operatorów radia hamarskiego podane szczegółowe instrukcje. Wykorzystały też innowacyjne techniki komunikacyjne, takie jak EME, które odbijają sygnały z Księżyca. Te loty testowe odbywały się zwykle w nocy na wysokościach około 2000 stóp wychodzących z odizolowanych pól.

Broszura z 12 stronami ks. George’a Nicholsona wydana w lipcu 1975 r., Przedstawia świadectwo i pochwały dla technologii Searl. Był w rzeczywistości uprzywilejowany posiadaniem małej jednostki SEG.

Jednak te testowe loty nie pozostały niezauważone, tysiące świadków donosiło, że słyszy lub widzi, co nazywają “Warminster Thing”.

Domy mieszkalne na szlakach IGV były przypadkowo odbierane przez dźwięki droningowe, żłobiły dachy i falowały, gołębie, które padały na ziemię, Niepokojący świadkowie z przerażeniem obawiali się tego, a nawet pościg do samochodów; Kierując się w szczególności do samochodów policyjnych, które zdarzają się w okolicy,etc.

Te tak zwane “obserwowanie” w rzeczywistości skłaniają do wielu spotkań ratusza w małym brytyjskim mieście Warminster, a te spotkania zostały wypełnione na dużą skalę z przerażonymi i niepokojącymi obywatelami miasta,
który im był świadkiem, faktycznie był świadkami testowych lotów IGV.

To była rzeczywista przyczyna największej i najbardziej trwałej obserwacji w historii Wielkiej Brytanii.

Jedna z wielu spotkań ratusza z zainteresowanymi obywatelami z obawy przed “Warminster Thing“; Aby skorygować ten plik wideo rok był 1965 nie 1945.

THE WARMINSTER THING_ Has UK's biggest mass UFO sighting case finally been solved_ _ Weird _ News _ Express.co

(Dzięki uprzejmości BlackCloud)

Spośród wielu cennych świadków widzących IGV byli brytyjscy policjanci z tego klipu wideo przesłanego w październiku 1967 roku. Policjanci szkicują kontur IGV dokładnie wraz z pionowymi słupkami światła powyżej i poniżej centrum IGV z powodu uwięzionego i sprężonego powietrza Utworzone przez zewnętrzne podwójne pory toroidalne, które sprawiają wrażenie jasnego krzyża na nocnym niebie.