SEG – Demo uzasadnienie 2017 R – Wywiad na żywo John Searl


Efekt Searl Generator – Makieta (wywiad przeprowadzony 10 lat temu)

Po raz pierwszy od 1963 r. Ukończono modelowanie, że wałek obraca się wokół pierścienia w sposób ciągły. W ciągu kilku miesięcy nastąpi pełny generator SEG o mocy 15 kW umożliwiający tanią i bezpieczną produkcję energii elektrycznej bez zużycia paliwa, zanieczyszczenia, tarcia lub hałasu.

Errata: (w odniesieniu do wcześniejszych projektów)
Ta makieta nie generuje energii elektrycznej. To nie było jego przeznaczenie. Pobiera niewielką ilość energii pobudzenia, która zostanie zastąpiona pierwiastkami ziem rzadkich w SEG.

12-rolkowa makieta generatora efektów Searl nie jest zoptymalizowana do produkcji energii elektrycznej, ale w celu sprawdzenia, jakie siły działają.

Legenda

ENGLAND – W 1960 roku profesor John Searl buduje generatory prądu wolnego energii, które podwoiły się jak latające spodki, ale został wtrącony do więzienia za to, że kradzieży energii elektrycznej z sieci. Prowadził dom na swoim generatorze energii, a nie na sieci.

Wraz z aresztowaniem, jego plany i urządzenia zostały zaokrąglone w górę i odseparowane. Wciąż nie pojawiły się jeszcze wiele lat później – chyba że niektóre UFO i inne nieparzyste obserwacje zawierają technologię skradzioną przez rząd.

Urządzenie jest silnikiem magnetycznym, z wyjątkiem tego, że produkt obrotów nie jest momentem obrotowym, ale energia elektryczna jest uwalniana, gdy rolki obracają się. Jest to w zasadzie silnik magnetyczny i alternator w jednym. Ponadto, jeśli prąd jest pobierany z urządzenia powyżej określonego poziomu, urządzenie bierze pod uwagę właściwości nadprzewodników, które powodują zniekształcenie pola grawitacyjnego, powodując, że urządzenie levitate.

Wychodząc z bezrobocia więzienia, John miał trudności ze zgromadzeniem niezbędnych funduszy i talentów, aby odtworzyć to, co rozwinął w latach sześćdziesiątych. Wtedy był zatrudniony w brytyjskiej komorze narzędziowej i miał dostęp do laboratorium ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami i narzędziami. Pozyskiwanie materiałów i narzędzi bez tego zasobu było bardzo trudne. Zbliżył się kilka razy, ale wszystkie poprzednie próby zakończyły się frustracją.

Demo Video

W zeszłym czasie najbliższy przyjaciel i współpracownik Searl, dr Terry Moore, zamieścił dwa filmy wideo z YouTube, które demonstrują dwa warianty makiety, które umożliwią Searlowi złożenie brytyjskiego patentu. (Brytyjczycy nie przyznają patentu bez dowodu)

Urządzenie testujące nie jest pełnoprawnym generatorem efektów Searl (SEG). To jest w toku procesu budowania iw tym momencie zostanie celowo odchylone, aby zapobiec działaniu antygrawitacyjnemu.

W pierwszym filmie zostaje poruszony pojedynczy, cylindryczny wałek stacjonujący, aby rozpocząć ruch. Przyspiesza się wokół obwodu pierścienia, aż jego obrót wokół pierścienia ustabilizuje się z prędkością około 100 obr / min.

Drugi film pokazuje taki sam zestaw ustawień, z wyjątkiem dwunastu wałków, które są już w ruchu.

W tych pokazach wideo energia pobudzenia wejściowego wynosiła około 5 woltów przy 600 miliamperach (3 W). Od zera do 436 miliamperów rolki nie poruszają się. Jeśli napięcie wzrosną o dwa woltki, prędkość “jest znacznie szybsza”.

Te makiety modelu SEG nie zostały zaprojektowane z myślą o optymalnej mocy wyjściowej. To nie był cel makiety. Ta makieta ilustruje możliwość ciągłego obrotu.

Według Searl, celem makiety było odkrycie, dlaczego rolki spinują, dlaczego pozostają na talerzu i zobaczyć, jaka moc wejściowa jest niezbędna do działania – aby zobaczyć, jaki materiał ziem rzadkich będzie w stanie Aby zapewnić moc wejściową. Rzadka ziemia ma nieodłączne napięcie.

Odkryli, że moc wejściowa jest na tyle niska, że ??”rzadka ziemia zrobi [rolki].” W pełnym SEG zewnętrzne urządzenie wzbudzające stosowane w makiecie zostanie zastąpione przez inny pierścień złożony z części ziem rzadkich, więc nie będzie wymagać zewnętrznej energii wejściowej .

“To dowodzi tego, co mówiłem przez lata”, powiedział Searl. Osiągnięcie tej demonstracji jest ważnym krokiem milowym w “powrocie do dobrych czasów”, kiedy chwyciliśmy się rzeczy – powiedział Searl.

Następnym krokiem jest zbudowanie pełnej SEG. Później przyjdzie antygrawitacja.

Powiedz światu

Film został zrobiony 5 lutego, ale zespół Searl siedział na nim przez chwilę, dyskutując nad tym, co chcą z tym zrobić. Postanowili, że zwiększenie narażenia na działanie publiczne pomogłoby chronić ich przed ponownym zamknięciem.

Różne filmy dokumentalne, w tym hollywoodzki strój i strój telewizyjny, są w trakcie filmowania dokumentu dowodowego. Fox będzie w niedzielę, aby nakręcić materiał, który ma być wyemitowany w ciągu 2-3 tygodni. Hollywood dokumentalny ma zostać wydany w tym roku.

Jak działa SEG

W pełnym SEG są trzy pierścienie. Energia wytworzona w pierwszym pierścieniu jest przekazywana jednokierunkowo (np. Dioda) do następnego pierścienia, która zwiększa moc, gdy jest przekazywana do następnego pierścienia itd., Aż do osiągnięcia obwodu, w którym jest odciągana jako użyteczna energia elektryczna , Po przejechaniu przez transformator odcinający do pożądanego napięcia.

Według witryny SearlSolution.com, pełny projekt SEG składa się z:

“Trzy pierścienie przymocowane do podstawy, otaczające każdy z pierścieni i swobodnie obracać się wokół nich to rolki – typowo 10 na pierwszym pierścieniu, 25 na drugim i 35 na zewnętrznym pierścieniu. Otaczające zewnętrzne rolki są to zwoje, które Są połączone w różnych konfiguracjach w celu dostarczania prądu zmiennego lub prądu stałego w różnych napięciach.W wielu miejscach na pierścieniach i wałkach są nałożone wielokolorowe słupki, które tworzą bezciśnieniowe łożyska magnetyczne, a także układają ładunek statyczny w przeciwstawne klastry ładowania, które powodują obracanie rolek Wokół obwodu pierścienia. ( Ref .)

Gdy rolki idą wokół pierścienia, wszędzie tam, gdzie są otoczone przeciwnymi polarystykami magnetycznymi, które powodują, że poruszają się.

W miarę jak te rolki obracają się, elektrony są uwalniane, zaczynając od środka urządzenia i emitując na zewnątrz, gdzie są zbierane przez zwoje wokół obwodzie. Nie jest to jednak proces wyczerpywania elektronów, ale proces okrągły, gdy elektrony powracają do środka.

Ponadto, w przeciwieństwie do innych scenariuszy generatora, SEG chwilowo zwalnia ilość energii elektrycznej, której potrzebują obciążenia. Nie musi czekać, aż obroty się przyspieszy lub spowolnią. Obciążenie może wynosić zero, a urządzenie będzie nadal obracać; Lub obciążenie może być maksymalnym obciążeniem, a urządzenie nadal obraca się z tą samą prędkością.

Ponadto, w SEG obracające się rolki unoszą się na magnetycznej poduszce tak, że nie ma tarcia, wibracji, hałasu, ani części, które uległy zużyciu. Jest stabilny jak urządzenie półprzewodnikowe. “Mamy nadzieję, że generatory nadal działają od 1000 lat”, powiedział Searl.

Rzadkie minerały są kluczowym składnikiem projektu. Chociaż są nazywane “ziem rzadkich”, nie są rzadkie pod względem dostaw. Zdaniem Searla, “są stosy górskie”.

Tajemnica budowy urządzenia jest znana tylko trzem osobnikom, ale Searl pozostawił wskazówki na temat jego obszernych pism (kilka tysięcy stron). “Wcześniejsze pobieranie dostępne dla członków Searl zawierało klucz, którego nie powinniśmy uwzględnić, ponieważ dzięki temu można zbudować jeden z nich” – powiedział Moore. Najnowsza płyta DVD dostępna dla użytkowników została usunięta.

Klucz do produkcji jest w trakcie impregnowania materiałów przemiennymi polami magnetycznymi. Najważniejszą koncepcją jest to, co Searl nazywa “prawem kwadratów”, które znajdują się obficie w naturze, od poziomu mikro do makrokosmicznego.

Najnowszy projekt ma pewne ulepszenia tego, co Searl miał w latach sześćdziesiątych. Stosowany przez niego pierwiastek ziem rzadkich był niestabilny, gdy nie był chroniony gazem argonowym i utleniony, powodując pogarszanie się materiałów. Searl wymyślił teraz stop, który bez problemu może zostać poddany działaniu powietrza.

Produkcja jednostki handlowej

Urządzenia testowe zostały zbudowane przez inżyniera z Kalifornii o nazwisku Fernando Morris, który od 20 lat jest ekspertem w tej technologii, spędzając siedem lat pracy pośrednio przez searla, Johna Thomasa, a ostatnio przez ostatnie trzy lata bezpośrednio z Searl. On wolontariuszy swojego czasu, robi to w niepełnym wymiarze czasu. Inna osoba wyszła z pieniędzmi bez kontrolowania sznurków, co umożliwiło im finansowanie kosztów materialnych projektu. Dodatkowe fundusze w wysokości około 500 000 funtów brytyjskich będą potrzebne, aby ukończyć pełną SEG, co może nastąpić w czerwcu lub lipcu tego roku. Searl oczekuje, że pierwsza linia produkcyjna będzie kosztować około 14 milionów funtów brytyjskich, ale kolejne linie nie będą takie same.

Pierwsze jednostki komercyjne, mające na celu uzyskanie mocy 15 kilowatów, czyli więcej niż wystarczające do prowadzenia większości domów – mają kosztować 16 000 funtów brytyjskich (~ 32 000 USD). Ta cena spadnie o dziesięć, gdy urządzenia zostaną wyprodukowane masowo przy użyciu robotyki.

Oczekuje się, że wyprodukowane urządzenie będzie trwało co najmniej 50 lat.

Searl miesza emocje na temat tego niedawnego przełomu, w którym mają teraz urządzenie, aby wykazać zasadę. “To bardzo ekscytująca rzecz”, powiedział. “1968 był ostatnim razem, gdy zobaczyłem magnesy poruszające się wokół pierścienia.” Jest przekonany, że “tym razem wiem, że tam dotrzemy”. Z drugiej strony powiedział: “Powinno to nastąpić w 1968 r.”

Były one dalej w latach sześćdziesiątych, niż są teraz, z blisko dwudziestu kompletnych jednostek zbudowanych i operacyjnych.

Po pierwszym pełnym SEG jest zbudowany ponownie, a następnie zmodyfikowany do produkcji, rząd będzie wymagał, aby został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa, co opóźnia jego pojawienie się na rynku. Tymczasem firma wyrabia drogę na pięć lub sześć zakładów produkcyjnych w celu wytworzenia SEG pod względem wielkości.

Rozważając te kroki, które prawdopodobnie potrwają od dwóch do pięciu lat, starszy Searl powiedział: “Mam nadzieję, że będę na tyle długo, aby zobaczyć SEG na rynku”.

Searl powiedział, że SEG można skalibrować w górę lub w dół, aby dopasować wymagania dotyczące mocy docelowej aplikacji, czy to lokomotywa czy telefon komórkowy, czyniąc energię niedrogą, na żądanie, bez zanieczyszczeń. – Nikt nie pracuje nad tą wielkością – powiedział Searl.

Skakanie do Świadka

Dr Moore, który spotkał Searla w 1998 r., Wkrótce po tym, jak (Moore) opuścił swoją praktykę medyczną i zwrócił się do naturopatii. Od tej pory byli najlepszymi przyjaciółmi. Pomimo tego, że miał duże znaczenie dla Searl i jego koncepcji SEG, wciąż był to najmniejszy sceptycyzm, czy to, co rzekomo miało miejsce w latach sześćdziesiątych, miało miejsce naprawdę. Kiedy Searl został uwięziony, zespół z tamtej epoki rozproszył się, a ich miejsce pobytu nie było znane. Plotka głosiła, że ??Searl umarł.

Wobec tego Moore nie wpadł w Richard Compton, jednego z pierwszych członków zespołu, który pracował i był świadkiem wczesnych prototypów operacyjnych. Obaj siedzieli w recepcji. Moore zauważył, że mężczyzna czyta gazetę Nexusa , a więc skomentował mu coś w tym stylu: “Interesujesz się tym rodzajem rzeczy, co?”

Mężczyzna odpowiedział (parafrazował): “Tak, nigdy byś tego nie uwierzył, ale kilka lat temu byłem związany z mężczyzną pod nazwą Searl”.

Moore przypomniał, co to jest przyjemność informować Comptona, że ??Searl jeszcze żyje. – W zasadzie, dzwonię do niego w telefonie komórkowym.

“Jak obaj rozmawiali, to było tak, jakby dziesięć tygodni nie minęły od ich przekazania”. Widząc, że świadek był bardzo satysfakcjonujący dla Moore’a.

Moore uważa, że ??Searl jest jednym z najbardziej genialnych ludzi, z którymi kiedykolwiek spotkał – i jednym z najmilszych. “Jeśli ktoś zasługuje na nagrodę Nobla, robi”, powiedział Moore.

W tym dla planety

Firma chce, aby urządzenia były jak najtańsze, być może przyczyniłyby się do wzrostu ceny, dzięki czemu mogłyby zostać uwolnione do sytuacji trzeciego świata. “Jedna z nich mogłaby zasilić całą wioskę w Afryce”, gdzie nie mają wydatków na ogrzewanie i mnóstwo urządzeń. ”

“Zespół tu jest krytycznie zaniepokojony stanem planety”, kontynuuj Moore’a.

Jeśli osiągną cel, mogą rzeczywiście stanowić główne rozwiązanie problemów związanych z energią i zanieczyszczeniem, które stoją na planecie.

SEG nie tylko zapewniałby moc przy dowolnym obciążeniu (w ramach swojej oceny) na żądanie, w razie potrzeby, nie więcej, nie mniej, gdy jest to potrzebne; Ale czyniłoby to czysto, spokojnie, bezpiecznie iw punkcie cenowym znacznie poniżej tej energii.

Komunikat prasowy informujący o tym stwierdzeniu stwierdził: “Osoby poważnie angażujące się w tę technologię proszone są o kontakt z profesorem Johnem Searl z ich ofertami pomocowymi w założeniu pierwszej linii produkcyjnej generatora efektów Searl 15 KW.”

Przekaz jednoznaczny, że z tą technologią podróż na Księżyc zajmie godzinę. Podróż na Marsa potrwa kilka miesięcy. Wycieczka z ziemskiej atmosfery potrwa 20 minut. “Możemy prowadzić codzienne wyjazdy na międzynarodową stację kosmiczną”.

# # #

ŹRÓDŁA:

Informacja prasowa dr Terry Moore, 20 lutego 2007 r
Wywiad telefoniczny z dr Terrym Moore, 20 lutego 2007 r
Wywiad telefoniczny z prof. John Searl, 20 lutego 2007 r

Przez Sterlinga D. Allana
Wiadomości z Pure Energy Systems
Copyright © 2007

Wywiad na żywo

24 lutego 2007 r. Sterling D. Allan przeprowadził wywiad z profesorem John Searl i dr Terrym Moore.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *