Szkocja Wykład – 9.5.2005


Prof. John RR Searl udowodnił mediom i urzędnikom uczestniczącym w wykładach, że magnesy działają falami a nie tylko biegunami.

Naukowcy zawsze twierdzili, że możliwa jest tylko metoda namagnesowania z wyraźnymi i odrębnymi biegunami północ i południe. Przemysł ten wyprodukował wiele biegunów na magnesie, ale zawsze z dyskretną polaryzacją na północy południowej.

9 maja 2005 r., W hali zwycięstwa, Aboyne w Szkocji, profesor John Roy Robert Searl wykazał wzór fal magnetycznych na żelazo metalicznym materiale, co potwierdziło, że konwencjonalny naukowiec źle. Ta demonstracja była świadkiem przedstawicieli rządu szkockiego i członka prasy. Cały wykład został nagrany przez renomowaną firmę produkcyjną z Los Angeles w Kalifornii.

Badania wykazały, że pierścień magnetyczny obracał się w zestawie testowym ze stałą szybkością i pomiarem przy użyciu miernika Gaussa. Odczyty stale wzrosły i spadły w równy i płynny sposób. Dalsze testy były nagrywane za pomocą oscyloskopu, aby pokazać pełną powtarzającą się postać fali. Nie pozostawia to wątpliwości, że pole, które opisuje profesor Searl, może być tworzone i powielane.

Tajemnicą tego wzoru fali na materiale magnetycznym jest proces techniczny znany tylko przez profesora Searl i jego zespół. Ten wzór fali magnetycznej służy do tworzenia Generatora efektów Searl (SEG) i jest kamieniem węgielnym nowej ery w czystej i zrównoważonej energii.

Teraz jesteśmy bliżej replikacji efektu Searl z działającym prototypem SEG. Dzięki oczekiwanym wsparciu technologia ta dotrze do całego świata i przyniesie nowy, energooszczędny wiek.

Page 429 z książki Prof. Searl “Przegląd koncepcji SEG”.

MP III jest trzecim niestandardowym eksperymentatorem magnetycznym. Udowodniono, że fale magnetyczne są wrażliwe na stały materiał magnetyczny. Uwaga, jedyne odniesienie do tego procesu pochodzi z koncepcji SEG i było jedynym powodem tych pomyślnych urządzeń i testów eksperymentalnych.

William jest absolwentem nauk ścisłych z Australii, wykazuje różnicę między standardowym magnesem a uwarunkowaną warstewką pierścieniową magnetyzowaną z unikatowym procesem Searl Magnetics, które pozostawia wrażenie pola, które łatwo pokazuje, kiedy jest walcowane. Dynamiczne testy na powierzchni obracającego się pierścienia miedzi dowodzą, że tworzy się zarówno dla łożyska magnetycznego, jak i dla efektu wirowania. Jest w całkowitej zgodzie z teorią działania SEG i stanowi kolejny dowód wypowiedzi Prof. Searl znalezionych w jego książkach i dokumentacji wideo. Z tymi testami ustalono powiązanie procesu magnetyzacji z ruchem dynamicznym rolek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *