Wydobycie surowców w kosmosie


W kosmosie znajduje najwięcej minerałów, które występuję również na Ziemii.

Róznica wydobycia zasobów z kosmosu rózni się tym, że jest tańsza i co najwazniejsze, minerałów tych nie trzeba obrabiać termicznie lub chemicznie zazwyczaj gotowe są do użycia, może należy tylko je skrószyć do rozmarów proszku lub objetości, które potrzebne są do produkcji. Pozostaje to do decyzji hut i producentów.

Zapotrzebowanie na platynę i zastosowanie w technologiach na Ziemii jak i również w kosmosie, wcale nie obniży jej wartości lecz odwrotnie.

Zastosowanie i rozwiązanie prawne, które obowiązują

PRAWA WŁASNOŚCI W ZEWNĘTRZNYM OBSZARZE
 
Niebieńskie ciała, na którym w najbliższym czasie rozpoczną się prace górnicze. Traktak wykorzystanie kosmu, który jest zatwierdzony od Roku 1967 i obowiązujący na Planecie Ziemia, który został poprawiony i poparty w Roku 2015 z Otwarciem i zwolnieniem technologii kosmicznych i wykorzystanie ich w wydobywaniu minerałów z kosmosu [ Obowiązuje ], ponadto każdy pojazd, który opuszcza strefę Ziemi obowiązkowo musi byc zarejestrowany i posiadać odpowiedni certyfikat cyfrowy, taki jakie stosuje sie w lotnctwie wojskowym i publicznym.
SEG Magnetics, Inc. posiada technologię SEG w stabilnym i pełnym do zastosowania Publicznego i Militarnego, ponadto rozwiązującą problemy takie jak sprowadzenie urobku z kosmosu,  poteżnymi dzwigami z odwróconą grawitacją, maszyn, czy elektrowni globalnych, które zasilają całe miasta i Państwa, a region nie ma przeszkód. Urządzenia można zbudować pod daną gałąź przemysłową, np Dzwigi Searla mogą podnieść już od 2000 ton, a w kosmosie przekłada się to na duże możliwości.
Maszyny z odwróconą grawitacją są stabilne i nie wyhylają się na 1 mm, na początek można wdrożyć to rozwiązanie w karetkach pogotowia tzw ambulansach, które w kilka minut odbędą kilkaset kilometrów nie narażając zdrowia lub życia, tylko przystąpią do ich transportowania. Np. urządzenia IGV z zastosowaniem technologii SEG mają tą zaletę, że są bardzo stabilne i wytwarzają własną grawitację niezalezną od zew. obiektów magnetycznych. Rozwiązania te można by również zastosować wszędzie tam gdzie jest potrzeba przenoszenia potężnych ciężarów o ciężarach takich jak kilkadziesiąt tysięcy ton jednorazowo, zależne jest to tylko tyle od konstrukcji danego Dźwigu IGV w technologii SEG. Zastosowania są bardzo szerokiego zapotrzebowania.
IGV mogą również latać załogowo, lub wrazie złego poczucia Człowieka (Pilota) można maszynę sprowadzić bezpiecznie do Portu nie narażając osób trzecich, IGV nie stanowią zagrożenia kolizyjnego w powietrzu, czy próźni, mają zastosowane specjalne pola, które natychmiast reagują na przeciw zagrożenie np. obiekt na ścieżce kolizyjnej, reagują natychmiast nawet przy poteżnych prędkościach. Przykład takiego pojazdu można odwzorować na planecie Ziemia, który w ten sam sposób legituje w kosmosie i ludzie, którzy zamieszkują tą planetę nie odczuwają jakichkolwiek ruchów związanych z obrotem planety, czy przyciąganiem. W prosty sposób Planeta w Planecie, czyli jak opisałem IGV dziś jest 13-stą planętą naszego układu słonecznego.
w gałęzi budowy i związanych usług może tu znaleźć w skali globalnej dodatkowo kilkadziesiąt milionów ludzi, stanowiska nie wygasną doputy istnieje kosmos. Ta gałąź przemysłu jest nowa i cały czas będzie rozbudowywana, tutaj topiero można zobaczyć ogrom zapotrzebowania na siłę roboczą. Budowa urządzęń IGV, SEG, usługi naziemne, usługi serwisowe, usługi pilotażów, usługi kierownicze, tysiące stanowisk zawodowych. W tym sami producenci SEG będą mogli oczyszczać naszą planetę z obecnych zakaźnych cech Człowieka, który ją zaraził. Jeśli chodzi o budowe i wdrażanie technologi i później utrzymanie całości jest bardzo prostą sprawą dla Człowieka. Ludzie chcą odwiedzać kosmos i Prof Searl dał taką możliwość, dał również technologię, która oczyści Planetę Ziemia z zabrudzeń jeśli chodzi o produkcję czystej energii elektrycznej. Ta sprawa jest nie do podważenia przez jakiekolwiek Medium i Naukowca na tej planecie, odwrotność oceny na ocenę naganną spotyka się już wsród ludzi i nakowców jako cechę głupoty, czyli brak wiedzy na te tematy. Rozwiązanie technologiczne SEG jest teraz najwazniejsze na Świecie, profesor Searl nie kieruje się zarobkiem tylko dobrym kierunkowym czynem dla ludzkości, John ma już 85 lat i nie pozwólcie na to, aby rządzili Wami ludzie, którzy odebrali Zdrowie, a rodzinom życie. Bierzmy się do wielkiego dzieła odbudowy Ziemii z potężnymi korzyściami dla nas wszystkich Zdrowi, Życia i Odpoczynku w kosmosie do którego każdy z Was dążył już od samego dzieciństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *